• Bielsko-Biała
  • Bieruń
  • Bydgoszcz
  • Bytom
  • Cieszyn
  • Częstochowa
  • Czechowice Dziedzice
  • Czeladź
  • Dąbrowa Górnicza
  • Gliwice
  • Jaworzno
  • Kadry wskaźnik fluktuacji
  • Kochanowice
  • Konopiska
  • Krosno
  • Lublin
  • Miasteczko Śląskie
  • Mysłowice
  • Nowy Targ
  • Odpady poziom recyklingu
  • Powiat opoczyński
  • Powiat piotrkowski
  • Powiat radomszczański
  • Powiat sieradzki
  • Powiat wieruszowski
  • Pyskowice
  • Radlin
  • Ruda Śląska
  • Rzeszów
  • Tarnów
  • Tychy
  • Uczestnicy programu
  • Wodzisław Śląski
  • Żory
  • Zabrze
  • Zbrosławice
Start -> Aktualności

Aktualności

11-09-2025 - Czas na spotkanie podsumowujące

 Spotkajmy się w Szczyrku!

Czas tak szybko płynie! Znany frazes, ale my w benchmarkingu faktycznie ze zdziwieniem patrzymy na kalendarz. Wydaje się, że dopiero co zawieraliśmy nowe porozumienia, cieszyliśmy się, że kolejne Jednostki do nas dołączyły, a tu nagle zaskoczyła nas końcówka tegorocznego cyklu benchmarkingowego. 

Co prawda przed nami jeszcze 2 spotkania obszarowe oraz przekazanie uczestnikom raportów, ale z uwagi na wagę spotkania podsumowującego, już dziś zapraszamy koordynatorów benchmarkingu i zastępców koordynatorów benchmarkingu do Szczyrku, w terminie 2-3 października. A co będzie się działo? Jak zawsze:

  • I dnia zajmiemy się rozwojem kompetencji miękkich, tych niezbędnych do pełnienia roli koordynatora,
  • II dnia podsumujemy co udało nam się osiągnąć w tym roku oraz zaplanujemy wspólnie z uczestnikami kolejny cykl.

Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego (link do formulerza) do dnia 23 września.

Do zobaczenia w Szczyrku!

Katarzyna Kamieniobrodzka, ŚZGiP
Fundusze Europejskie Śląski Związek Gmin i Powiatów Unia Europejska
©Śląski Związek Gmin i Powiatów - 2011