W dniach 27-28 marca 2025 r., w Ustroniu, odbyło się spotkanie otwierające tegoroczną edycję przedsięwzięcia pn. "Benchmarking usług publicznych". Było to pierwsze spotkanie stacjonarne dla wszystkich koordynatorów benchmarkingu i zastępców koordynatorów benchmarkingu, w nowym, zmienionym po rekrutacji składzie. Udział przedstawicieli 54 JST biorących udział w przedsięwzięciu było nie lada wyzwaniem dla biura Związku :) .
Pierwszego dnia p. Witold Magryś - Dyrektor biura Związku, przedstawił działalność naszego biura oraz podstawowe założenia przedsięwzięcia "Benchmarking usług publicznych". W dalszej części spotkania skupiliśmy się na podnoszeniu kompetencji miękkich koordynatorów i zastępców koordynatorów benchmarkingu, w ramach szkoleń przeprowadzonych przez p. Justynę Królak oraz p. Marcna Furmańskiego.
Drugiego dnia rozmawialiśmy o planach, tych dotyczących tegorocznej edycji oraz tych bardziej dalekosiężnych (prezentacja)
Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za aktywny udział i pozytywną atmoaferę :)